Ozvučení

Nezáleží na tom, zda pořádáte velký koncert, firemní party, konferenci, svatbu nebo například oslavu narozenin pro pár přátel. Jsme schopni ozvučit venkovní i vnitřní prostory s kapacitou desítek, stovek, ale i několik tisíc lidí. Ke všem akcím přistupujeme se stejnou profesionalitou. Vždy pečlivě vybíráme aparaturu podle účelu tak, abyste neplatili zbytečně za to, co nevyužijete.

ozvucena stage
mixazni pult
microfon
reproduktory
nota

Z našeho vybavení

Jdeme s dobou a neustále doplňujeme naši techniku. Používáme line array systémy (dB Technologies, Adamson), digitální mixážní pulty (Allen&Heat, Soundcraft)
a mikrofony, které jsou v riderech slavných tuzemských i zahraničních kapel (Shure, AKG, Sennheiser, Audix…) Také samozřejmě bezdrátové mikrofony a headsety Sennheiser, Shure.

noty

Světla

Ať se už jedná o nasvícení prostor vašeho eventu, osvětlení pódia nebo kreativní světelnou show, jsme tu pro vás s naším světelným parkem, našimi zkušenostmi
a chutí řešit nové výzvy. Disponujeme širokým sortimentem světelné techniky –konvenční i inteligentní světla, ovládací pulty, světla s LED technologií s možností vytvoření široké škály barevných odstínů. Techniku neustále doplňujeme a jdeme tak s dobou a moderními trendy v této oblasti. Vlastníme dostatečně velký světelný park s širokou škálou využití.

svetlo
Nejčastěji navrhujeme a tvoříme osvětlení pro:
  • Koncerty
  • VIP a firemní akce
  • Plesy
  • Módní přehlídky
  • Autosalóny
mixazni pult
microfon
reproduktory